Проведено перший моніторинг показників мікроклімату в навчальних закладах столиці
Franz Jachim/Flickr

Проведено перший моніторинг показників мікроклімату в навчальних закладах столиці

Після проведення моніторингу показників мікроклімату виявилось, що при наявності опалення температурний режим не дотримується у загальноосвітніх та дитячих навчальних закладах Деснянського та Подільського районах. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби міста Києва.

Вчора, 23 жовтня, спеціалісти Держпродспоживслужби в м. Києві та ДУ «Київський МЛЦ МОЗ України» провели перший моніторинг показників мікроклімату в 41 загальноосвітніх та 20 дитячих навчальних закладах столиці.

У яслах-садку № 743 в групових осередках температура повітря становить +17,2-18,8˚С, що не відповідає вимогам Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів.

У гімназія №19, зокрема у роздягальні спортивного залу, температура повітря становить +16˚С (N 19-23), відносна вологість 72% (N 60%),  а в кабінетах — відносна вологість 76% (N 60%).

У гімназії 123 — в роздягальні спортивного залу температура повітря становить +17,5˚С (N 19-23), відносна вологість 65% (N 60%).

У Держпродспоживслужбі відзначили, що наразі щоденний моніторинг температурного режиму загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів продовжується.