ProZorro за 2017 рік поповнила держбюджет на 4,5 млрд грн

У  системі публічних закупівель ProZorro.Продажі презентували публічний звіт за 2017 рік. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційну Facebook-сторінку проекту.

Обсяг продажів активів через платформу ProZorro.Продажі у 2017 році перевищив 4,5 млрд грн. Сьогодні на продаж через систему виставлють свої активи великі держпідприємства, зокрема, Укренерго, Енергоатом, Укрпошта, Укргазвидобування та Приватбанк.

«Ми продали на рекордні суми активи неплатоспроможних банків, майно державних та комунальних підприємств, запустили голландські аукціони, аукціони з прав оренди та ще багато чого», –  йдеться у повідомленні.

У публічному звіті оприлюднені також рекорди системи. Так за день будо продано майна майже на на 300 млн гривень, а на одному аукціоні при стартова ціна збільшилась на 91 млн гривень.

«На розвиток проекту не витрачено жодної копійки з бюджету. Серед наших партнерів і донорів провідні міжнародні організації та інститути. Проект підтримують на частковій або повністю безоплатній основі українські компанії та організації. Серед них: Київська школа економіки, Юстудіо, Арбісі груп, Softserve», – повідомляється у звіті.

У команди системи публічних закупівель амбітні плани на наступний рік:   продати як мінімум на 10 млрд грн банківських активів, розпродати активи щонайменше 10 банків-банкрутів, добитися законодавчого та нормативного закріплення проекту.