П'ять дворівневих розв'язок побудують на під'їздах до Києва

П’ять дворівневих розв’язок побудують на під’їздах до Києва

У передмісті Києва планують побудувати п’ять дворівневих транспортних розв’язок через суттєве збільшення трафіку та активну забудову передмістя. Про це повідомляє «Укравтодор» в Facebook.

Через інтенсивну забудову населених пунктів поблизу столиці, кількість машин, які щодня їздять до Києва, істотно збільшилася. Зокрема, на міжнародній автомобільній дорозі М-05 (Київ-Одеса) біля населених пунктів Чабани, Гатне, Іванковичі, інтенсивність руху становить понад 40 000 автомобілів на добу.

«Розуміючи необхідність вирішення ситуації на дорогах М-05, М-06 на під’їздах до Києва, Державне агентство автомобільних доріг України спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) реалізує проект підвищення безпеки на підходах до Києва», — йдеться в повідомленні «Укравтодору».

Таким чином, на трасі Київ-Чоп з’являться три нові розв’язки, ще дві – на трасі Київ-Одеса: на дорозі М-06 (Київ-Чоп) на повороті до масиву Чайки (км 15+668), до с. Білогородка (км 20+029) і с. Стоянка (км 21+767), а також на дорозі М-05 (Київ-Одеса) – на повороті с. Чабани (км 15+390) і с. Боярка (км 21+847).

На розв’язках біля Чабанів і Боярки планують побудувати естакади під лівоповоротні з’їзди транспортної розв’язки. Естакади для розвороту автотранспорту в бік Києва запроектовані в тілі насипу заввишки до 3-4 м з улаштуванням шляхопроводів по основному проїзду автодороги Київ — Одеса.

Документація за даними проектами вже пройшла державну експертизу та затверджена наказом Державного агентства автомобільних доріг України.

«Після завершення тендерних процедур вже наступного року можуть бути розпочаті роботи з реалізації цих проектів», — зазначили в «Укравтодорі».