Радник Трампа Рудольф Джуліані прибув з візитом у Харків
flickr.com/newshour

Радник Трампа Рудольф Джуліані прибув з візитом у Харків

Радник Президента США Дональда Трампа і колишній мер Нью-Йорка Рудольф Джуліані вчора прибув з офіційним візитом до Харкова. Тут він має взяти участь у безпековій нараді, що пройде сьогодні, 20 листопада. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Укрінформ.

У вечір свого прибуття Джуліані відвідав центральний парк ім. Горького, оглянув інші цікаві місця Харкова в ході екскурсії містом, а також поспілкувався з журналістами.

«Парк Горького дуже гарний, мені сподобався. У певний момент навіть захотілося покататися на американських гірках! Також я бачу, що в цілому все місто дуже чисте», — наголосив радник Дональда Трампа.

Джуліані також заявив, що під час наради «Харків — безпека і правопорядок», запланованої на сьогодні, він збирається презентувати напрацювання щодо поліпшення сфери безпеки, зокрема, ідеї, що він виніс із власного досвіду перебування на посаді мера Нью-Йорка.

«Перше, про що ми говоритимемо, — це речі, які привнесуть більше безпеки, про основи, які потрібно створити для поліпшення правопорядку в місті. Будемо ділитися досвідом Нью-Йорка в роботі поліції і її взаємодії з міською владою. Це важливі теми», — підкреслив Рудольф Джуліані.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вчора зустрівся з Джуліані у Харкові. Вони обговорили досвід боротьби зі злочинністю в Нью-Йорку, де за час роботи Джуліані злочинність знизилася на 40% завдяки нововведенням у правоохоронній сфері.