Речник Міноборони з питань АТО став спікером Генпрокуратури
mil.gov.ua

Речник Міноборони з питань АТО став спікером Генпрокуратури

Речник Міністерства оборони з питань АТО полковник Андрій Лисенко переходить до прес-служби Генеральної прокуратури на посаду спікера. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Facebook-сторінку Лисенка.

За його словами, працювати в ГПУ йому запропонував особисто генпрокурор Юрій Луценко.

Лисенко працював Речником Антитерористичної операції (листопад 2014 р. — березень 2015 р.), Речником Адміністрації Президента України з питань АТО (березня 2015 р. — вересень 2016 р.) та Речник Міністерства оборони України з питань АТО (з вересня 2016 р.).

«Вважаю, що на цій посаді, починаючи з буремного 2014 року, зробив все можливе для становлення та розвитку системи інформування про агресію Росії та військові дії на Сході України», — зазначив він.

Щоденно о 12:30 у Києві проходять брифінги щодо ситуації в зоні АТО, які по черзі проводили Андрій Лисенко та Олександр Мотузяник.

На брифінгах речники повідомляють про кількість обстрілів, втрати середе військових ЗСУ та бойовиків, а також про гуманітарну та суспільно-політичну ситуацію по обидва боки лінії розмежування.

«Я не зникаю з інформаційного простору. Навпаки. Просто відтепер робитиму нашу спільну справу в іншому місці та статусі», — додав Лисенко.