Родинам загиблих у Кабулі виділять по 100 тисяч гривень

Урядовці прийняли рішення виділити 700 тисяч гривень сім’ям сімох осіб, які загинули внаслідок теракту в столиці Афганістану 20-го січня. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Урядовий портал.

Кошти будуть виділені з резервного фонду державного бюджету. Відповідне розпорядження «Про виділення коштів для надання допомоги сім’ям осіб, які загинули внаслідок терористичного акту, що стався на території Ісламської Республіки Афганістан» було затверджено Кабміном 25-го січня.

Уряд зобов’язав Мінінфраструктури, а також Київську, Кіровоградську, Луганську, Миколаївську, Хмельницьку, Чернівецьку ОДА виділити по 100 тисяч гривень допомоги. Зазначені структури мають у тижневий строк подати перелік витрат, пов’язаних з наданням допомоги.

Звіт щодо витрат коштів необхідно подати до 1 вересня цього року.

Нагадаємо, увечері, 20-го січня, озброєні чоловіки здійснили напад на готель «Intercontinental» у столиці Афганістану Кабулі. Терористи увірвалися в приміщення та відкрили вогонь по людях.

Унаслідок інциденту семеро українців загинуло. 19-ти громадянам України, які під час теракту перебували в готелі, вдалося врятуватися.

Літак із загиблими прибув до України 24-го січня.