Російського диверсанта Агєєва засудили до 10 років тюрми

Суд визнав винним у тероризмі та засудив до 10 років позбавлення волі російського військовослужбовця і диверсанта Віктора Агєєва. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Facebook-cторінку адвоката Віктора Чевгуза.

«Сьогодні (25 січня, — ред.) росіянин Агєєв Новоайдарським районним судом Луганської області засуджений до 10 років позбавлення волі. Вчора у кримінальній справі Агєєва закінчилося судове слідство і відбулися судові дебати», — написав він.

За даними адвоката, Агєєва звинуватили у бойових діях на боці терористичного угруповання «ЛНР», а токож у незаконному зберіганні та носінні вогнепальної зброї і боєприпасів.

Обвинувачення просило засудити Агєєва до 12 років позбавлення волі з конфіскацією належного йому майна. Адвокат засудженого вважає, що покарання у вигляді 10 років позбавлення волі є «надмірно суворим». Чевгуз заявив, що оскаржуватиме цей вирок.

«На думку захисту, запропонована прокурором кваліфікація «участь у терористичній організаці» є помилковою. І хоча суд і погодився в цій частині з прокурором, ми оскаржимо цей вирок і з питань кваліфікації, і в міру покарання», — резюмував він.

Раніше у Міноборони РФ заперечували інформацію про затримання російського військового, заявляючи, що Агєєв справді служив у ЗС Росії, але минулого року нібито звільнився в запас і на службу за контрактом не зараховувався.