Росія ввела додаткові сили на Донбасі, українські військові контролюють ситуацію, - Турчинов
facebook.com/oleksandr.turchynov

Росія ввела додаткові сили на Донбасі, українські військові контролюють ситуацію, — Турчинов

Секретар РНБО України Олександр Турчинов пояснив загострення ситуації на Донбасі введенням на окуповану територію додаткових підрозділів російської армії. Він додав, що ЗСУ продовжують тримати ситуацію під контролем. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Інтерфакс-Україна.

«Ви маєте інформацію, що відбуваються різні конфліктні ситуації між різними кримінальними угрупованнями, які входять до окупаційної адміністрації на окупованих територіях сходу нашої країни. І в зв’язку з цим загостренням російське військове керівництво збільшило військовий контингент, російський контингент, що розташований на цій території. У зв’язку з цим виникли проблемні питання, зокрема й військові зіткнення, про які ми сьогодні знаємо… Це дуже складна для нас проблема», — Турчинов прокоментував втрати українських бійців за добу 23-го листопада.

За його словами, після підсилення РФ військового контингенту на Донбасі очікувано, що там відбуватиметься загострення конфлікту.

Турчинов висловив упевненість, що українські Збройні сили «не лише дадуть відсіч провокаціям російських військ, а й значно поліпшать свої позиції».

Нагадаємо, що за четвер, 23-тє листопада, у районі проведення АТО загинуло п’ятеро українських військових, ще четверо отримали поранення.