Росіянин з обмороженими кінцівками попросив про статус біженця на кордоні з Україною
dpsu.gov.ua

Росіянин з обмороженими кінцівками попросив про статус біженця на кордоні з Україною

Опівдні, 20 січня, дільничний інспектор відділу «Стариця» Харківського загону отримав інформацію від місцевого жителя про виявлення підозрілої особи, яка рухалась з РФ в Україну. Прикордонний наряд виявив та затримав громадянина Росії, який незаконно перетнув державний кордон. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на відділ комунікації Державної прикордонної служби України.

«Затриманий одразу ж звернувся до прикордонного наряду з заявою про отримання статусу біженця на території України», — йдеться у повідомленні ДПСУ.

Охоронці кордону встановили, що затриманий потребує невідкладної медичної допомоги. Його доставили до теплого приміщення та викликали карету швидкої. Медики Вовчанської ЦРЛ, що оглянули затриманого, встановили діагноз: «Обмороження кінцівок рук та ніг». Наразі він перебуває на стаціонарному лікуванні під охороною.

За фактом звернення громадянина РФ щодо отримання статусу біженця прикордонники поінформували Головне управління Державної міграційної служби України в Харківській області.