"Русскій мір" в дії: "питний" спирт в магазинах та "ДНР" замість МИРу
twitter.com/rjpthjuvjq

«Русскій мір» в дії: «питний» спирт в магазинах та «ДНР» замість МИРу

Повернення в 90-ті — в самопроголошеній Донецькій народній республіці почали продавати «питний» етиловий спирт власного виробництва. Відповідні знімки опублікував на своїй сторінці у Facebook  блогер Денис Казанцев.

Примітно, що перші цифри штрих-коду на етикетці — 482. Це говорить про те, що товар вироблений в Україні. У той же час на самій пляшці написано, що спирт «виготовлений в ДНР». Вартість літрової пляшки складає 380 рублів, тобто близько 160 гривень за літр.

«Повернення до «скрепів». Тільки тепер замість спирту «Рояль» — спирт «ДНР». Хороший подарунок до дня» республіки», — іронічно підписав автор.

Користувачі мережі також встигли поглумитися над новинкою від терористів: «На закусь — млинці з лопати», «Не «Новачком» же називати», «А водяра тепер у відділі слабоалкоголки?», «У відділі транквілізаторів», «А пиво в дитячому харчуванні», «Пекло», «Бояра закінчилась?»  — пишуть люди.

Цими днями терористи «ДНР» здивували не лише «еліткою» власного виробництва, а й черговою провокацією. На фасаді бізнес-центру «Пушкінський» з’явився напис «ДНР». Раніше на його місці було написано «МИР». Про це повідомили користувачі в Twitter. «Із серії нічого не вміємо толкового, можемо тільки прапорці та вивіски міняти», «Ворожа диверсія», «ДНР — морок», — пишуть в коментарях під фото.