Ryanair таки літатиме в Україну — відомі терміни
facebook.com/ryanair

Ryanair таки літатиме в Україну — відомі терміни

Міністр інфраструктури Омелян повідомив, що ірландський лоукостер Ryanair почне літати в Україну вже восени 2018 року. Про це він розповів в інтерв’ю Громадському.

Омелян наголошує, що на даний момент залишилися формальності, щоб довести процедуру до кінця. Тому вже осінню 2018 року компанія Ryanair прийде в Україну.

Літатиме перевізник у Київ та Львів. А вже протягом двох місяців відбудеться презентація авіарейсів.

Ryanair — найбільший бюджетний європейський лоукостер. Член Європейської Асоціації дешевих Авіакомпаній. Раніше, у липні 2017 року компанія Ryanair заявила про свою відмову від виходу на український авіаринок. Ірландський перевізник у такому результаті перемовин звинуватив керівництво аеропорту «Бориспіль», з яким не вдалося домовитися через лобіювання ним інтересів українського перевізника МАУ.

Зараз домовленостей вдалося досягти в тому числі і завдяки новій системі знижок для перевізників, яка почала діяти в «Борисполі» з 1 лютого. Нова оферта для авіакомпаній, які обслуговуються в «Борисполі», дозволить створити рівні правила гри і посприяє виходу на український ринок нових перевізників, серед яких і лоукостери.

Нагадаємо, раніше ми вже повідомляли про те, що інший лоукостер оголосив про створення трьох нових напрямків з України.