Рятувальники Луганщини отримали нову техніку
mvs.gov.ua

Рятувальники Луганщини отримали нову техніку

Луганським рятувальникам у вівторок, 26 грудня, урочисто передали сучасну техніку та обладнання від Державної служби з надзвичайних ситуацій України та керівництва області. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт МВС.

ДСНС України передала територіальним підрозділам Луганщини 4 пожежно-рятувальні автомобілі на базі шасі МАЗ, вартість яких склала 18 млн гривень. Крім того, рятувальники області отримали від ДСНС України аварійно-рятувальний автомобіль на базі Volkswagen Caddy вартістю 75 тисяч євро.

За словами заступника голови ДСНС Руслана Білошицького, у наступному році також планується оновлення техніки для обласних рятувальників.

«Оновлення техніки як у підрозділах Луганської області, так і в інших триватиме й надалі», — сказав він.

Крім того, голова Луганської ОДА Юрій Гарбуз вручив підрозділам обласної Служби порятунку сім спеціальних оперативно-піротехнічних автомобілів Mitsubishi L200, автокран, самоскид та вантажівку на базі МАЗ для здійснення піротехнічних робіт. Перелічені транспортні засоби дообладнані засобами малої механізації та зв’язку.

Також, згідно з повідомленням, було закуплено 2 спеціалізовані автомобілі на базі Ford Kuga та Ford Transit, які використовуються для транспортування мобільно-оперативної групи, та пожежні рукави. Закупівлі перелічених засобів здійснено відповідно до Регіональної цільової програми розвитку правоохоронної сфери та цивільного захисту населення у Луганській області.