СБУ припинила контрабанду анаболічних стероїдів із Дніпра до країн ЄС та США
ssu.gov.ua

СБУ припинила контрабанду анаболічних стероїдів із Дніпра до країн ЄС та США

Мешканець Дніпра організував нелегальне постачання анаболічних стероїдів до Сполучених Штатів Америки так держав Євросоюзу. До злочинної діяльності він залучив дружину та відомого у минулому бодібілдера. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт СБУ.

Контрабандисти приймали замовлення клієнтів через декілька сайтів, які було зареєстровано в іноземному сегменті Інтернет.

Вони надсилали препарати через поштові міжнародні відділення, а кошти за товар отримувати на власні банківські карти. Організатора «бізнесу» було затримано під час здійснення ним чергової відправки стероїдів.

На місцях проживання зловмисників співробітники СБУ знайшли та вилучили понад 200 капсул із сильнодіючими та отруйними речовинами, близько 60 тисяч гривень, накладні про міжнародні поштові відправлення та банківські картки, які є доказами щодо протиправної діяльності ділків.

За фактом події відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 201 Кримінального кодексу України (Контрабанда, вчинена за попередньою змовою групою осіб або особою, раніше судимою за злочин).

Анаболічні стероїди — це група фармакологічних препаратів, які прискорюють синтез білка всередині клітин. Це в свою чергу сприяє нарощуванню маси м’язів. Зазначені препарати широко застосовують у бодібілдингу.