СБУ викрила агента спецслужб РФ у секретаріаті уряду

Служба безпеки України заявила про затримання чиновника секретаріату Кабінету міністрів України, який діяв в інтересах спецслужб Росії. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу СБУ.

Зазначається, що співробітники контррозвідки Служби безпеки України викрили чиновника секретаріату Кабміну на діяльності в інтересах спецслужб країни-агресора.

Правоохоронці встановили, що чиновника завербували російські спецслужби під час довготривалого закордонного відрядження. Співробітники Служби безпеки виявили, що зловмисник збирав інформацію про діяльність урядових структур на замовлення російських кураторів.

«Оперативники СБУ задокументували, що посадовець за завданням російських кураторів збирав за допомогою спеціального обладнання інформацію про діяльність урядових структур. Отримані дані зловмисник передавав кураторам через електронні канали зв’язку», — йдеться у повідомленні.

За сприяння керівництва Кабміну правоохоронці затримали агента російських спецслужб на робочому місці.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України, тривають першочергові процесуальні дії, зокрема обшуки за місцями роботи та проживання чиновника. Затриманому оголошено про підозру у скоєнні злочину.