СБУ викрила антиукраїнського Інтернет-агітатора на Дніпропетровщині

Співробітники Служби безпеки України припинили на Дніпропетровщині діяльність антиукраїнського Інтернет-агітатора. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-центр СБУ.

Правоохоронці задокументували факт розміщення матеріалів із закликами до змін територіальної цілісності України мешканцем Кривого Рогу у заборонених російських соціальних мережах.

Оперативники спецслужби встановили, що він передавав дані та контакти громадян України, активних проросійських користувачів соцмереж, координаторам пропагандистських кампаній на території РФ.

«Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання агітатора співробітники СБ України виявили комп’ютерне обладнання, яке використовувалося для розповсюдження антиукраїнських матеріалів із закликами до вчинення дій, спрямованих на зміну меж території та державного кордону України», — йдеться у повідомленні.

ssu.gov.ua

Відкрито кримінальне провадження за ст. 110 Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, на початку року СБУ затримала двох мешканців Мелітополя, які виявилися членами міського осередку комуністичної партії та поширювали «газету» з антиукраїнськими настроями на території регіону.