СБУ виявила злочинців, що виготовляли й продавали неякісні ліки

Працівники Служби безпеки України виявили дві організації, що займалися виготовленням і продажем ліків, умови виробництва та якість яких не відповідали вимогам закону. Про це повідомляє прес-служба відомства. 

Зазначається, що працівники СБУ під час проведення комплексу заходів, спрямованих на захист критичної державної інфраструктури у сфері охорони здоров’я, блокували виготовлення та реалізацію неякісних лікарських засобів. Разом із співробітниками прокуратури та Державної служби з лікарських засобів оперативники Головного управління контррозвідувального захисту економіки СБУ встановили, що дві комерційні структури займаються виробництвом низькоякісного «медичного кисню».

Зловмисники продавали товар, у тому числі й за бюджетні кошти, до лікувально-профілактичних закладів на території Вінницької та Чернівецької областей. Під час перевірок складів, а також виробничих та офісних приміщень, що належали виробникам лікзасобів, правоохоронці зафіксували цілу низку критичних порушень ліцензійних умов виробництва.

На даний час виготовлення «медичного кисню» на цих підприємствах призупинено, також заборонено обіг усіх раніше вироблених зловмисниками ліків заборонено. У рамках відкритого кримінального провадження ведуться слідчі дії.