СБУ затримала ділка, який постачав військове спорядження до так званої «ДНР»

СБУ викрила діяльність бізнесмена, який займався виготовлення та постачанням військового спорядження для терористичної організації «ДНР». Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт СБУ.

Зловмисника затримали працівники Спецслужби спільно з прокуратурою. Затриманий виявився уродженцем Маріуполя. Останнім часом він проживав у тимчасово окупованому Донецьку.

Стало відомо, що чоловік зареєстрував за псевдозаконодавством окупантів комерційну структуру. Створена фірма брала участь у забезпеченні військовим спорядженням та амуніцією незаконних збройних формувань так званої «ДНР».

Сировину та комплектуючі для виготовлення спорядження він отримував з Російської Федерації через КПП, які Україна закрила.

«Він повністю сплачував усі «податки» до фейкових структур бойовиків, гроші від яких йшли на фінансування незаконних збройних формувань терористів», — повідомили в СБУ.

ssu.gov.ua

Спільника терористів затримали у номері готелю одного з туристичних комплексів Івано-Франківщини, куди він приїхав відпочивати.

Йому оголосили про підозру в скоєнні злочину, який передбачається статтею 258-5 Кримінального кодексу України (Терористичний акт).

Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.