СБУ затримала наркодилерів, що поставляли в Україну кокаїн з Латинської Америки

Працівники СБУ, поліція та прокуратура спільними силами припинили діяльність організованого наркоугруповання, що займалося контрабандним постачанням кокаїну до нашої держави. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт СБУ.

Злочинці Полтавської області замовляли наркотики з однієї із країн Латинської Америки. Транзитом через Євросоюз кокаїн доставляли до України.

«Під час спільної операції з нідерландськими правоохоронцями співорганізатора наркобізнесу та кур’єра було затримано в аеропорту Амстердама і вилучено в них сім кілограмів кокаїну», — повідомили у відомстві.

Водночас в Полтаві було затримано третього учасника банди під час збуту наркотиків. При собі він мав 200 грамів раніше ввезеного кокаїну.

Крім того, злочинці займалися вирощуванням марихуани задля реалізації в Великобританії.

ssu.gov.ua

«Оперативники спецслужби вилучили на пункті пропуску «Порубне» у Чернівецькій області три кілограми канабісу, відправленого зловмисниками через міжнародні автоперевезення та затримали ще двох співорганізаторів наркобізнесу», — йдеться у повідомленні.

У фігурантів справи провели обшуки за місцями їх мешкання, під час яких вилучено ще п’ять кілограмів марихуани, одну гранату та вогнепальну зброю з набоями.