СБУ затримало наркоділків, які виготовляли метамфетамін та фінансували терористів

Співробітники Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях спільно з поліцією та прокуратурою припинили діяльність організованого наркоугруповання, яке налагодило виробництво метамфетаміну. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу СБУ.

«Правоохоронці встановили, що зловмисники створили розгалужену мережу збуту наркотиків на території Одеської, Дніпропетровської, Харківської, Київської та Донецької областей, у тому числі вони постачали метамфетамін бойовикам «ДНР», — йдеться у повідомленні.

Було задокументовано, що організатор наркобізнесу, мешканець Донецька, у 2015 році виготовляв та реалізовував метамфетамін на непідконтрольній українській території. Одак через конфлікт з представниками «МГБ ДНР» щодо розподілу доходу від продажу психотропу ділок переїхав до Дніпропетровської області.

Співробітникам спецслужби вдалося встановити місце його перебування у Дніпрі, розташування його підпільної нарколабораторії та особи всіх спільників. Оперативники затримали у Дніпрі трьох членів угруповання під час збуту чергової партії наркотику.

За інформацією СБУ, частину прибутку від продажу метамфетаміну наркоділки передавали представникам незаконних збройних формувань терористів, які кришували їхній незаконний бізнес на непідконтрольних українській владі територіях.

Щомісяця зловмисники виготовляли майже кілограм метамфетаміну. Це приносило їм до трьох мільйонів гривень незаконного прибутку.

Наразі зловмисники взяті під варту, їм оголошено про підозру. Триває досудове слідство.