СБУ знайшла склади бойовиків з контрафактними цигарками на Донеччині
ssu.gov.ua

СБУ знайшла склади бойовиків з контрафактними цигарками на Донеччині

Біля лінії розмежування працівники СБУ, ЗСУ та фіскальної держслужби виявили складські приміщення, де бойовики зберігали контрафактні тютюнові вироби та товари для перепродажу в населених пунктах, підконтрольних Україні. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт СБУ.

Оперативники розвідали, що склад, який належить збройному угрупуванню терористичної організації «ДНР», розташований поблизу селища Верхньоторецьке Донецької області.

Правоохоронці спільно з українськими військовими вилучили товари та комп’ютерну техніку на суму понад 4,5 млн гривень. Операція здійснювалася під обстріли бойовиків.

Крім того, на території Слов’янського та Костянтинівського районів співробітники спецслужби та ДФС виявили склади з контрафактними цигарками, вартість яких становить понад 4 млн гривень. Правоохоронці вилучили близько 150 тисяч пачок тютюнових виробів.

Вилучені товари були передані до ДФС.

Згідно з даними СБУ, зловмисники планували збувати вміст складів у підконтрольних Україні містах та селах. Коштами від реалізації вони хотіли фінансувати збройні терористичні формування.

«Наразі тривають першочергові слідчі дії для встановлення кола осіб, причетних до незаконного постачання товарів», — зазначили в СБУ.