Школи повинні відзвітувати про фінансові витрати до 1-го грудня, - Гриневич
facebook.com/UAMON

Школи повинні відзвітувати про фінансові витрати до 1-го грудня, — Гриневич

У четвер, 2-го листопада, міністр освіти та науки України Лілія Гриневич провела нараду з керівниками обласних управлінь освіти. Під час наради для всіх шкіл встановили термін, до якого повинні бути подані фінансові звітності. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт МОН.

Представники МОН спільно з обласними освітніми управліннями вирішили, що школи встигнуть до 1-го грудня відзвітувати про фінансові надходження та витрати. Заклади зобов’язали показати напрями використання як державних коштів, так і благодійних внесків батьків.

Визначений термін хочуть закріпити відповідним документом. Також протягом грудня планується здійснити моніторинг закладів та вияснити, наскільки виконано вимоги. Гриневич запропонувала виносити догану керівникам шкіл, де обов’язки не буде виконано.

«Прозора фінансова звітність, по-перше, допоможе нам оцінити, скільки реально коштів зараз українське суспільство вкладає у шкільну освіту і яку частку складає цей тіньовий бюджет освіти, а, по-друге, нарешті дати нашим батькам прозору картину того, на що витрачаються їхні кошти», — зазначила міністр МОН.

Раніше ми повідомляли, що найближчим часом уряд затвердить новий стандарт початкової освіти.