Шулявський шляхопровід у Києві почнуть відновлювати у кінці 2017 року, - Кличко
kievcity.gov.ua

Шулявський шляхопровід у Києві почнуть відновлювати у кінці 2017 року, — Кличко

Реконструкцію Шулявського шляхопроводу на перетині проспекту Перемоги та вул. Гетьмана розпочнуть у кінці цього року. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу КМДА.

Відповідну заяву в прямому ефірі телеканалу NewsOne зробив міський голова Києва Віталій Кличко.

 «Є вже всі узгодження, до кінця року роботи почнуться. І навесні наступного року вийдуть на повну потужність. Для повного запуску нової розв’язки потрібно півтора року», — зазначив київський мер.

Також В. Кличко зауважив, що доведеться знести частину території заводу «Більшовик», для того, щоб обладнати з’їзд направо з проспекту Перемоги.

За словами Кличка, головними критеріями майбутнього будівельного проекту були його вартість, терміни реалізації та оптимальна організація проекту.

«Трирівнева розв’язка, проект якої пропонували, добре виглядає, але на неї потрібно більше 3 мільярдів гривень і близько трьох років на будівництво. З огляду на те, що частина її проходила б глибоко під землею, потрібно було б провести, зокрема, великі роботи з установки станцій відкачування води», — пояснив міський голова.

Проект із реконструкції Шулявського шляхопроводу розроблений інститутом «Київмостдорпроект», який виграв тендер на проведення робіт на проспекті Перемоги в Києві.