Сину Авакова обрали запобіжний захід

Солом’янський суд Києва обрав запобіжний захід сину глави Міністерства внутрішніх справ України Олександру Авакову  у вигляді особистого зобов’язання. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Громадське.

Згідно з рішенням суду Олександр Аваков має здати паспорти, носити електронний браслет та відмічатися у правоохоронних органах за місцем проживання протягом двох місяців.

Зазначається, що прокурори клопотали про взяття Авакова під варту на 2 місяці з альтернативою застави 5 млн гривень. Водночас адвокат Андрій Федур заявив, що «доказова база у справі рюкзаків дуже слабка».

За словами прокурора, під час обшуку у цій справі у Харкові, на місце було доставлено велику кількість молодиків спортивної зовнішності, які перешкоджали проведенню слідчих дій.

Сина Авакова підозрюють у розтраті 14 мільйонів гривень бюджетних коштів при закупівлі рюкзаків МВС. У справі також фігурує екс-заступник міністра Авакова Сергій Чеботар та керівник IT-компанії Turboseo Володимир Литвин.

Раніше детективи НАБУ затримали сина глави МВС Авакова Олександра та екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря й оголосили їм про підозру. Згодом про підозру оголосили і третьому фігуранту справи.

31 жовтня детективи НАБУ провели обшуки у сина Авакова. Сьогодні повідомлялося, що НАБУ проводить обшуки в службовців Нацполіції у «справі рюкзаків».