Ситуація в Калинівці стабілізувалася – Генштаб ЗСУ

Сьогодні, 28 вересня, станом на 10:00 обстановка на арсеналі Озброєння ЗС України в Калинівці стабілізована. Про це повідомив Генштаб ЗСУ на своїй офіційній сторінці в Facebook.

Згідно з повідомленням, військові сапери перевірили адміністративно-господарську територію та житлове містечко військової частини. Під час перевірки було виявлено та вилучено 12 вибухонебезпечних предметів.
Вчора, 27 вересня, з 19-ї години жителі військового містечка почали повертатися до своїх домівок.

На території складів проводяться роботи по розмінуванню та ліквідації наслідків події. Спільними групами від Збройних Сил та ДСНС ведеться очищення від вибухонебезпечних предметів території навколо арсеналу.

Крім того, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці в Facebook повідомив, що вибухи в Калинівці майже припинилися.

За його словами, у Калинівці триває повітряна розвідка, піротехніки починають розміновувати 5-кілометрову зону, люди повертаються в дальні села.

Нагадаємо, що 26 вересня близько 22:00 внаслідок пожежі вибухнули боєприпаси на території арсеналу Міністерства оборони України поблизу міста Калинівка Вінницької області.