Слідчих оцінюватимуть за кількістю поданих до суду справ, – голова Нацполіції
facebook.com/UA.National.Police

Слідчих оцінюватимуть за кількістю поданих до суду справ, – голова Нацполіції

З 2018 року слідчі працюватимуть за новими вимогами. Їх роботу будуть оцінювати за кількістю проваджень, направлених до суду. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційну Facebook-сторінку Нацполіції України.

Про оцінювання слідчих по-новому голова Національної поліції України повідомив 18 січня під час підбиття підсумків роботи слідчих підрозділів за минулий рік.

«У листопаді у Львові ми прийняли рішення з керівниками головних управлінь поліції – відійти від старої системи оцінки роботи поліцейських по всіх лініях роботи, крім тяжких злочинів стосовно життя і здоров’я людини», – зауважив Князєв.

Він додав, що статистику загальної кримінальної злочинності обліковуватимуть тільки за кількістю закінчених проваджень, направлених до суду.

Наприкінці грудня 2017 року голова НПУ вже озвучував плани переходу до іншої системи оцінки роботи поліції. Уже на сьогодні, за словами начальника Головного слідчого управління Віталія Невгада, вимоги до роботи слідчих змінили.

«Уже змінені вимоги до роботи слідчих на місцях. Ми відходимо від старих бюрократичних методів, коли реальне розслідування замінюється паперовим документообігом», – наголосив він.