Служба безпеки затримала бойовика, який виявився "командиром розвідки "ЛНР"
unian.net

Служба безпеки затримала бойовика, який виявився «командиром розвідки «ЛНР»

Затриманий виявився жителем Щастя, який ще у 2015 році приєднався до так званої «народної міліції ЛНР». Наразі бойовик «дослужився» до командира розвідувального відділення. Відповідне повідомлення з’явилося на офіційній сторінці CБУ у Facebook.

За повідомленням Служби безпеки, терориста затримали під час спроби в’їзду на підконтрольну Україні територію.  Тут бойовик ніби мав вирішити особисті питання. Крім «розвідника», затримано ще одну особу, яка його супроводжувала. Чоловік був одягнений у форму працівника поліції, але при собі не мав жодних відповідних документів. За даними СБ України, він мав допомогти бойовику перетнути лінію розмежування.

«Співробітники #СБУ затримали на Луганщині бойовика одного з незаконних збройних формувань терористичної організації «ЛНР».
Правоохоронці встановили, що уродженець міста Щастя Новоайдарського району Луганщини приєднався до так званої «народної міліції ЛНР» у 2015 році як розвідник і «дослужився» до командира розвідувального відділення. За інформацією СБ України бойовик вирішив в’їхати на підконтрольну українській владі територію для вирішення особистих питань», — йдеться у повідомленні.

Наразі тривають слідчі дії, «бойовику терористичної організації «ЛНР» оголошено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України (ред. — Створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній). Другий затриманий буде переданий представникам органу досудового розслідування для визначення його процесуального статусу.

Фото: Служба безпеки України