Служба зайнятості відкрила «гарячу лінію»

У четвер, 14 грудня, по всій Україні розпочала роботу «гаряча лінія» Державної служби зайнятості. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Урядовий портал.

Відтепер за єдиним безкоштовним номером 0 800 50 99 66 можна отримати інформацію щодо реєстрації в центрах зайнятості, повний перелік послуг та багато іншого.

Заступник голови Державної служби зайнятості Юлія Жовтяк зауважила, що через «гарячу лінію» не можна дізнатись про виплати допомоги по безробіттю чи отримати будь-яку іншу конфіденційну інформацію конкретної особи. Для цього зареєстрований безробітний повинен особисто звернутися до центру зайнятості з документами, які підтверджують особу.

«До сьогодні у кожній області працювали відповідні місцеві телефони «гарячих ліній». Проте була відсутня єдина централізована інформаційна служба, яка б надавала інформаційно-консультаційні послуги. Відтепер це єдиний простий та безкоштовний номер, за яким усі бажаючі можуть зателефонувати та задати будь-які запитання. Ми почуємо кожного, адже ми щодня покращуємо свою роботу, а наші послуги стають більш доступні та якісні», — додала Жовтяк.

За її словами, щодня понад 3 тисячі українців знаходять роботу за допомогою Державної служби зайнятості. «Гаряча лінія» має зробити звернення до служби простішим та зрозумілішим.

Повідомляється, що територіально «гаряча лінія» створена на базі Київського обласного центру зайнятості. Працівники лінії також приймають пропозиції щодо покращення роботи конкретного центру зайнятості та служби в цілому.