Сьогодні в Києві пройде лекція Джона Керрі
facebook.com/johnkerry

Сьогодні в Києві пройде лекція Джона Керрі

Сьогодні, 15 вересня, 68-й Державний секретар США Джон Керрі прочитає в галереї «Лавра» публічну лекцію «Чи може дипломатія подолати виклики нового світу?». У лекції візьмуть участь студенти, наукові працівники і лідери думок. Про це повідомив у Facebook Фонд Віктора Пінчука. 

Джон Керрі, якого New York Times назвало «Пан Дипломатія Америки», п’ять разів обирався сенатором США, був Державним секретарем США і досі зберігає вплив на світову політику. Спираючись на понад тридцятирічний досвід роботи на державній службі, Керрі сформував власний погляд на низку комплексних питань – від непоширення ядерної зброї та конфліктів на Близькому Сході до загрози змін клімату та викликів, перед якими стоїть глобальний світ. 

Подія організована з нагоди 14-ї Щорічної зустрічі YES, що проходить у Києві 14-16 вересня 2017 року.

У рамках заходу Джон Керрі поділиться власним поглядом на глобальну політику, майбутнє американської дипломатії та інтереси Америки у взаємопов’язаному світі. Лекція триватиме з 15.00 до 16.00.

У рамках проекту «Публічні лекції», починаючи з 2006 року, Фонд Віктора Пінчука регулярно запрошує до України інтелектувалів, політиків та громадських діячів для обговорення викликів, що постають перед світом та Україною.