Співробітника СБУ викрили на співпраці з російськими спецслужбами

Служба безпеки України заявила про викриття власного співробітника, старшого консультанта-експерта одного з центральних підрозділів, на співпраці з російськими спецслужбами. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-центр СБУ.

«Співробітники Управління внутрішньої безпеки СБ України викрили старшого консультанта-експерта одного з центральних підрозділів Служби на співпраці зі спецслужбами РФ», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що підполковник передавав службову інформацію представникам країни-агресора. Також він надавав спецслужбам РФ допомогу у проведенні розвідувально-підривної діяльності, тим самим завдаючи шкоди національній безпеці України.

СБУ провела обшуки у викритого співробітника за місцями постійного та тимчасового проживання. Під час обшуків правоохоронці виявили ноутбуки та планшети з доказами листування та передачі інформації російським спецслужбам.

Також у зловмисника вилучили пістолет «ТТ», дві гранати Ф-1 та понад сімсот набоїв різного калібру.

Раніше повідомлялося про викриття агента російських спецслужб у секретаріаті уряду. Ним виявився перекладач Прем’єр-мініста України Володимира Гройсмана Станіслав Єжов.