Співробітників "ОХМАТДИТу" судитимуть за крадіжки ліків

Співробітників «ОХМАТДИТу» судитимуть за крадіжки ліків

Обвинувальні акти щодо працівниць дитячої лікарні «ОХМАТДИТ», викритих у організації злочинної схеми з привласнення медичних препаратів, передали до суду. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Досудове слідство встановило, що завідуюча аптечним складом «ОХМАТДИТу» у період з 2012 до 2015 року, зловживаючи своїм службовим становищем, привласнила лікарські засоби.

Зробила вона це під приводом видачі їх для відділення лікарні на загальну суму близько 3 млн грн.

Дії обвинуваченої у прокуратурі кваліфікують як кримінальне правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Крім того, трьох старших медичних сестер лікарні судитимуть за неналежне виконання своїх службових обов’язків.

Як зазначають у прокуратурі, це спричинило втрату медичних препаратів, призначених для лікування хворих дітей, на загальну суму понад 3 млн 500 тис грн.

Також завершено розслідування стосовно ще чотирьох старших медичних сестер лікарні «ОХМАТДИТ» за фактами вчинення аналогічних злочинів.

Наразі триває ознайомлення підозрюваних з матеріалами кримінальних проваджень, після чого обвинувальні акти також будуть скеровані до суду.