США передали українським військовим 40 медичних автомобілів «Хаммер»
facebook.com/petroporoshenko/

США передали українським військовим 40 медичних автомобілів «Хаммер»

Під час робочої поїздки до Львівської області Президент Петро Порошенко передав воїнам Збройних Сил України сертифікати на 40 медичних військових автомобілів «Хаммер», які передала американська компанія AM General. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу Президента.

Передача машин відбулася у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки на Львівщині.

«Всі сорок автівок роз’їдуться одразу звідси по бойових бригадах в зоні проведення АТО. І з першого дня будуть працювати на українське військо, українського воїна», — зазначив Глава держави.

Посол США в Україні Марі Йованович зазначила, що сьогодні офіційно передаються 40 сучасних автомобілів, обладнаних для медичної допомоги, що дозволить підвищити рівень реагування та готовності.

«Ці «карети швидкої допомоги» є символом нашої безупинної, відданої підтримки задля покращення спроможності України берегти її найцінніший ресурс – відважних та відданих чоловіків і жінок, що захищають свободу своєї держави», — наголосила вона.

Автомобіль може перевозити до чотирьох поранених на ношах або до шести сидячих. Кабіна для пацієнтів обладнана системами опалення та кондиціювання, а також системами подачі кисню для шістьох хворих.

Протягом 2016-2017 років США передали Збройним Силам України 45 медичних «Хаммерів».