Ryanair показав перші маршрути з України
penguin.com.ua

Ryanair показав перші маршрути з України

Лоукостер Ryanair літатиме у 10-ти напрямках із Києва та у 5-ти напрямках зі Львова. Офіційний розклад з’явився у мобільному додатку авіаперевізника. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на Avianews.

Згідно з інформацією, яку надав Ryanair, перельоти лоукостер здійснюватиме з Київського аеропорту «Бориспіль» та Львівського аеропорту імені Данила Галицького.

Список міст,у які здійснюватимуть перельоти, виглядає наступним чином:

Маршрути з Києва:

Київ-Барселона
Київ-Братислава
Київ-Варшава
Київ-Вроцлав
Київ-Гданськ
Київ-Краків
Київ-Познань
Київ-Вільнюс
Київ-Лондон
Київ-Стокгольм

Маршрути зі Львова:

Львів-Дюссельдорф
Львів-Меммінген
Львів-Варшава
Львів-Краків
Львів-Лондон

23 березня в аеропорту «Бориспіль» відбудеться прес-конференція з Ryanair, де буде обговорено всі важливі аспекти співпраці ірландського лоукостера з Україною.

Нагадаємо, Ryanair — найбільший бюджетний європейський лоукостер. Член Європейської Асоціації дешевих Авіакомпаній. Раніше, у липні 2017 року компанія Ryanair заявила про свою відмову від виходу на український авіаринок. Ірландський перевізник у такому результаті перемовин звинуватив керівництво аеропорту «Бориспіль», з яким не вдалося домовитися через лобіювання ним інтересів українського перевізника МАУ. Домовленостей вдалося досягти завдяки новій системі знижок для перевізників, яка почала діяти в «Борисполі» з 1 лютого 2018 року.