Стало відомо, як виглядатиме київський "Авангард" після реконструкції
Ігор Жданов via Facebook

Стало відомо, як виглядатиме київський «Авангард» після реконструкції

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов повідомив на своїй сторінці у Facebook, як виглядатиме після капітальної реконструкції льодової арени та добудови нових корпусів спорткомплекс «Авангард» по вул. Мельникова у Києві. 

Ігор Жданов via Facebook

У складі спорткомплексу плануються дві сучасні хокейні арени з можливістю одночасно проводити спортивні та культурні заходи. Нові сучасні зали обіцяють баскетболістам. Також буде облаштовано приміщення для дітей, які займаються гімнастикою, фігурним катанням та іншими видами спорту.

Представленим проектом передбачено побудову басейну на 25 м і спортивно-реабілітаційного комплексу.

Міністр повідомляє також, що зараз тривають предпроектні роботи. На здійснення першої черги реконструкції необхідно передбачити у Держбюджеті на 2018 рік кошти в ромірі 89 млн. грн.

«Закликаю всіх політиків, небайдужих до спорту та здорового майбутнього українських дітей, приєднуватися. Разом з громадою, активістами, батьками юних хокеїстів з ДЮСШ «Сокіл» ми повернули цей спортивний об’єкт державі та зберегли його від знищення попередніми орендарями. Давайте вдихнемо у нього друге життя. Переконаний, після реконструкції «Авангард» стане справжньою спортивною перлиною України», — проголосив Ігор Жданов.