СТБ звільнив режисера монтажу через карту України без Криму
24tv.ua

СТБ звільнив режисера монтажу через карту України без Криму

Після інциденту з випуском «Холостяка», який відбувся 16 березня, на телеканалі СТБ було проведено власне дослідження. У результаті український телеканал відмовився від співпраці з режисером монтажу, який порушив правила політики компанії.

16 березня на телеканалі СТБ вийшла програма, у якій з’явилася карта України без Криму. За словами офіційної прес-служби СТБ, режисер використав графічний шаблон зі стоку та не звернув уваги на те, що дане зображення було некоректним.

Фото: iPress.ua

Цю ситуацію було також висвітлено на офіційній сторінці СТБ на Facebook.

«Режисер монтажу, який працював над цією інфографікою, повністю усвідомлює, що наслідки його помилки призвели до ситуації, коли в ефірі телеканалу з’явилася карта України, обриси якої суперечать позиції СТБ щодо державних кордонів нашої країни і статусу півострова Крим як невід’ємної частини України. Телеканал СТБ припиняє співпрацю з режисером монтажу проекту «Холостяк» від сьогодні», — зазначено у повідомленні.

Також телеканал звертає увагу глядачів на те, що дане зображення є неприємною для них технічною помилкою та ні в якому разі не є офіційною позицією каналу СТБ щодо державних кордонів України.

Нагадаємо, 16 березня 2018 року у ефір на телеканалі СТБ вийшов сюжет реаліті-шоу «Холостяк», у якому була присутня карта України без Криму.