Субсидії на опалювальний сезон будуть розраховувати по-новому

Субсидії на опалювальний сезон будуть розраховувати по-новому

В уряді затвердили зміни щодо розрахунку субсидій на період опалювального сезону. Про це повідомляє Урядовий портал на своїй офіційній сторінці в Facebook

На новий опалювальний сезон 2017-2018 рр. для розрахунку субсидій будуть брати доходи громадян за I та II квартали 2017 року. На неопалювальний період, що почнеться з 1-го травня 2018 року, будуть враховуватися доходи за III та IV квартали 2017 року.

Урядовці впевнені, що нововведення дозволить об’єктивно враховувати зміни доходів бажаючих отримати субсидії. Так, громадянин міг весь минулий рік працювати та отримувати високу заробітну плату.

В нинішньому році він, наприклад, з тих чи інших причин звільнився з роботи і потребує допомоги в оплаті комунальних послуг. Враховувати доходи за минулий рік у такій ситуації соціально несправедливо, вважають у Кабміні.

Також в уряді зазначили, що у травні-червні 2017 року виникли затримки з перепризначенням субсидій на літній період.  Це сталося через те, що фіскальна служба не змогла вчасно надати інформацію про доходи громадян за I квартал. Особливо це торкнулося великих міст.