Суд заборонив конкурентам Roshen використовувати символіку "Київського торту"
delo.ua

Суд заборонив конкурентам Roshen використовувати символіку «Київського торту»

За рішенням суду, кондитерській компанії «Белларія» тепер заборонено випускати «Київський торт». Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на УНІАН.

Господарський суд Києва у своєму рішенні від 15 березня постановив, що ООО «Белларія» порушив право інтелектуальної власності кондитерської корпорації «Roshen» та має негайно припинити її використання.

Згідно з постановою, компанія не має права використовувати у своїй назві слова «Київський» та «Київський торт», а також графічні елементи у вигляді каштанового листя на упаковці. Всі упаковки, що мають вищезгадані атрибути, мають бути вилучені з виробництва та замінені.

Фото: LIGA.net

Зокрема, аналогічні звинувачення було висунуто і до гіпермаркету «Ашан» — за розповсюдження продукції. У свою чергу, «Ашан» та «Белларія» мають відшкодувати «Roshen» збитки за судові витрати.

Окрім того, 6 грудня 2017 року «Київхліб» також було притягнуто до відповідальності — компанія виплатила «Roshen» 219 тис. грн штрафу за використання паперової обгортки з частковим копіюванням торту «Золотий ключик».

Нагадаємо, право на маркування тортів знаком «Київський торт» на території України належить виключно корпорації «Рошен».