Суд заборонив використовувати персональні дані Коломойського

Суд заборонив використовувати персональні дані Коломойського

У грудні ц.р. Ігор Коломойський звернувся до Солом’янського суду Києва з позовом до Національного банку України, ПАТ КБ «Приватбанк», Міністерства фінансів України, Кролл Ассошіетс ЮК ЛЛП, Алікспартнерс Сервісез ЮК ЛЛП, Хоган Ловеллс Інтернешнл ЛЛП, ТОВ «Астерс Консалт», ТОВ «Астерс» та ТОВ «Алікспартнерз (Україна)». У документі Коломойський вимагав визнати недійсними ряд договорів та припинити дії щодо незаконної обробки його персональних даних. Про це повідомляє UNN з посиланням на Ухвалу Солом’янського райсуду столиці від 15 грудня 2017 року № 760/27582/17.

У позові Коломойський просив заборонити відповідачам, а також консультантам, юридичним радникам чи іншим особам, що надають послуги Нацбанку, Приватбанку, Міністерству фінансів України, використовувати у будь-який спосіб його персональні дані.

Зокрема, розголошувати, повідомляти, зазначати, застосовувати, вказувати та вчиняти будь-які інші дії щодо використання особистих  даних у будь-яких документах в Україні та за кордоном, переміщати, надавати, транспортувати та/або будь-яким іншим чином передавати їх будь-яким органам влади, фізичним та юридичним особам в Україні та за кордоном, а також здійснювати іншу обробку його персональних даних, як то збирати, накопичувати, копіювати, поширювати, подавати тощо.

Він пояснив, що відповідачі незаконно обробляють значний масив його персональних даних, та використовують цю інформацію проти його законних прав та інтересів.

Позов Ігора Коломойського задоволено у повному обсязі.