Суд зняв електронний браслет з Олександра Авакова

Солом’янський районний суд Києва відмовився продовжити сину міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександру Авакову термін носіння електронного браслета. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на «РБК-Україна».

Відповідну заяву зробив представник обвинувачення прокурор Олександр Снєгірьов. Обвинувачення клопотало про продовження зобов’язання носити браслет на два місяці.

«Суд не продовжив на наступні два місяці обов’язок по браслету. Питання про дозвіл на виїзд за кордон не розглядалося», — зазначив прокурор.

Відповідне рішення суд ухвалив у п’ятницю, 22 грудня.

Олександр Аваков зобов’язаний за першим викликом з’являтися до слідчого, а також повідомляти про зміну місця проживання.

Нагадаємо, 31 жовтня детективи НАБУ провели обшуки у сина Аваковав рамках розслідування закупівлі рюкзаків для МВС. 1 листопада повідомлялося, що НАБУ проводить обшуки в службовців Нацполіції у «справі рюкзаків».

Детективи НАБУ затримали сина глави МВС Авакова Олександра та екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря й оголосили їм про підозру. Згодом про підозру оголосили і третьому фігуранту справи -представнику фірми-постачальника рюкзаків Володимиру Литвину.

Трьом підозрюваним у «справі рюкзаків» повідомили про підозру в розтраті 14 млн грн.

Згодом суд відпустив усіх підозрюваних під особисте зобов’язання. Прокуратура оскаржила рішення суду відпустити підозрюваних.

7 листопада Олександру Авакову вдягли електронний браслет.