Суд звільнив Колмогорова з-під варти
УНІАН

Суд звільнив Колмогорова з-під варти

Сьогодні, 6 листопада, відбувся суд над прикордонником Сегрієм Колмогоровим, якого звинувачують в убивстві цивільної особи в зоні АТО. Рішенням Вищого спецсуду звинувачуваного звільнили з-під варти, справу було відправлено на нове розслідування. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на УНІАН.

Зазначається, що колегія суддів Вищого спецсуду з розгляду кримінальних та цивільних справ задовольнила клопотання захисту підсудного і відправила його справу на нове розслідування до Приморського районного суду Маріуполя. Самого Колмогорова наразі звільнено з-під варти.

«Колегія суддів ухвалила: касаційну скаргу захисника задовольнити. Вирок Приморського районного суду Маріуполя та ухвалу Апеляційного суду Донецької області щодо Колмогорова скасувати та призначити нове судове слідство. Колмогорова з-під варти звільнити. Рішення оскарженню не підлягає», — йдеться в рішенні Вищого спецсуду.

Головуючий у засіданні суддя Станіслав Кравченко, заявив, що процедуру на цьому не завершено, а в деталях трагедії треба розібратися. За його словами, оскільки касаційна інстанція позбавлена можливості досліджувати докази, їх має знову дослідити суд першої інстанції.

«Оскільки скасовано судове рішення, на підставі якого вас утримують під вартою, ви сьогодні звільняєтесь з-під варти, і обрання вам нового запобіжного заходу — це буде компетенція суду першої інстанції», — пояснив суддя, звертаючись до Колмогорова.

Він додав, що через брак часу суд не висвітлив мотиви сьогоднішнього рішення, та повний текст ухвали буде оголошено о 09:15 у четвер, 9 листопада. Зазначається, що люди, які прийшли підтримати підсудного, зустріли рішення суду оплесками та радісними вигуками.