Ціну на газ заморожено до завершення переговорів з МВФ, - Міненерго
flickr.com/taylor90

Ціну на газ заморожено до завершення переговорів з МВФ, — Міненерго

Ціна на газ в Україні не зміниться, доки її не обговорять з Міжнародним валютним фондом у рамках переговорів у Вашингтоні. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на заступника міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Прокопіва.  

Під час круглого столу, що пройшов у Києві сьогодні, 4 жовтня, Прокопів зазначив, що переговори продовжаться наступного тижня у Вашингтоні. Він додав, що обговорювати ціну на блакитне паливо поїде до американської столиці міністр фінансів України Олексанр Данилюк.

Заступник міністра наголосив, що до завершення переговорів уряд не змінюватиме ціну на газ. «Поки що ми заморозили ціну», — підсумував він.

Як повідомлялося раніше, постановою Кабміну №187 передбачено корекцію ціни газу, який відпускається в рамках спеціальних зобов’язань населенню і теплокомуненерго залежно від зміни ціни на європейському хабі.

За розрахунками НАК «Нафтогаз», проведеними з використанням формули, що закладено в постанові Кабміну, ціна газу з жовтня 2017 року має зрости приблизно на 19%. При цьому Міністерство енергетики та вугільної промисловості України не оприлюднило нову ціну в установлений законодавством термін.