ЦВК визначилась з датою перших місцевих виборів

24 грудня повинні відбутися перші місцеві вибори у 49-ти об’єднаних територіальних громадах, які були утворені в рамках децентралізації. Таке рішення прийняли на черговому засіданні органу сьогодні, 12 жовтня.

Як зазначила прес-служба ЦВК, 24 грудня 2017 року пройдуть вибори у 5-ти міських, 15-ти селищних та 29-ти сільських об’єднаних територіальних громад (ОТГ), куди загалом входять 250 місцевих рад (7 міських , 18 селищних та 225 сільських).

«Зокрема, у Вінницькій області такі вибори відбудуться в одній об’єднаній територіальній громаді, у Волинській області – в 1 ОТГ, у Дніпропетровській області – в 3 ОТГ, у Запорізькій області – в 2 ОТГ, в Івано-Франківської області – в 3 ОТГ, у Київській області – в 2 ОТГ, у Львівській області – в 2 ОТГ, у Миколаївській області – в 6 ОТГ, в Одеській області – в 2 ОТГ, у Полтавській області – в 7 ОТГ, у Рівненській області – в 1 ОТГ, у Сумській області – в 1 ОТГ, у Херсонській області – в 2 ОТГ, у Хмельницькій області – в 6 ОТГ, у Черкаській області – в 2 ОТГ, у Чернівецькій області – в 4 ОТГ, у Чернігівській області – в 4 ОТГ», — зазначили у Центральній виборчій комісії.

За попередніми підрахунками, у цих виборах візьмуть участь майже 350 тисяч українських громадян. Початок виборчого процесу розпочнеться з 4 листопада.