У 2017 році армія отримала 14 нових зразків озброєння та техніки
facebook.com/theministryofdefence.ua

У 2017 році армія отримала 14 нових зразків озброєння та техніки

Збройні Сили України в цьому році отримали 14 зразків нового озброєння та військової техніки. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на речника Міністерства оборони України Дмитра Гуцуляка.

«Цього року на озброєння Збройних Сил України прийнято 14 зразків нового і модернізованого озброєння та військової техніки. До військових частин поставлено близько 700 одиниць нового і модернізованого озброєння та військової техніки», — розповів Гуцуляк під час брифінгу в інормаційному агентстві.

Він також зазначив, що за останні два роки на озброєння ЗСУ надійшло 33 зразки озброєння та військової техніки. Серед них, зокрема, переносний ракетний комплекс «Корсар», спеціальні автомати «Вулкан», броньований автомобіль «Козак-2», вертоліт Мі-2МСБ, малий броньований артилерійський катер, комплект десантної парашутної системи «Dedal» та ін.

Також повідомляється, що, чинним законодавством допущено до експлуатації у Збройних Силах зразки зброї та військової техніки, які в подальшому можуть також бути прийняті на озброєння. Серед них відзначаються комплект засобів автоматизації управління вогнем артилерії, тепловізійні прилади, прилади нічного бачення та коліматорні приціли, бронетранспортер БТР-3ДА, спеціалізований броньований автомобіль «Варта», декілька безпілотних авіаційних комплексів тощо.