У 2017 році українська армія провела понад 5 тисяч заходів із бойової підготовки, — Міноборони

Від початку 2017 року українська армія провела понад 5 тисяч заходів із бойової підготовки, що на 30% більше, ніж за аналогічний період 2016 року. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Відповідну заяву зробив начальник Управління оперативної підготовки ГУ підготовки Збройних Сил України Ігор Подолян.

«Протягом року проведено понад 5 тисяч заходів із бойової підготовки: це, насамперед, запорука готовності частин і підрозділів та ефективного виконання ними завдань у зоні АТО», — зазначив він сьогодні, 7 листопада, на брифінгу у Києві.

За його словами цьогоріч відбулося 109 командно-штабних навчань, 32 бригадні тактичні навчання, 12 льотно-тактичних навчань.

«Ми значно підвищили інтенсивність спільної підготовки, цього року ми провели 30 заходів оперативної підготовки з залученням представників інших військових формувань і правоохоронних органів», — додав він.

Представник Генштабу також нагадав, що продовжується робота зі створення Центрів підготовки підрозділів Сухопутних військ і підрозділів розвідки. Крім того, триває впровадження системи підготовки інструкторів за стандартами НАТО.

«Від початку року навчання пройшли 136 інструкторів, 34 ще проходять підготовку. Також було створені два нові й відновлено навчальну матеріально-технічну базу 8 наявних навчальних центрів», — резюмував Подолян.