У 2018 році Міносвіти проведе Всеукраїнський фестиваль інновацій
flickr.com/ibbl

У 2018 році Міносвіти проведе Всеукраїнський фестиваль інновацій

Міністерство освіти України почало приймати заявки на участь у Всеукраїнському фестивалі інновацій, який відбудеться 15-17 травня 2018 року. Захід організовують задля популяризації винаходів вітчизняних вчених та залучення інвесторів для фінансування розробок. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт МОН.

На фестивалі учасники матимуть змогу позмагатися у конкурсах стартапів та інновацій. У межах заходу буде проведено:

  • конкурс стартап-проектів, судити який буде журі з представників венчурного бізнесу, бізнес-інкубаторів, асоціацій промислових підприємств;
  • презентації венчурних фондів та бізнес-ангелів (бізнес-ангели — приватні венчурні інвестори, які забезпечують фінансову та експертну підтримку компаній на ранніх етапах їх розвитку);
  • конференції та семінари.

Участь у заході безкоштовна. Учасники мають покрити власним коштом витрати на відрядження.

До конкурсу стартап-проектів допускаються розробки та винаходи, представлені вишами, науковими інститутами АН, загальноосвітніми та іншими закладами загальної середньої освіти.

Участь в конкурсі зможуть брати розробки на стадії готовності не менш як дослідний зразок (прототип). Розробки, які будуть оцінюватися на конкурсі, розподілять на дві основні групи:

  • інновації, спрямовані на досягнення соціального ефекту,
  • інновації, спрямовані на досягнення економічного ефекту.

Для участі слід подати інформацію за визначеною формою та коротку презентацію проекту (не більше 10 слайдів у форматі .ppt) в електронному вигляді на адресу dvyhun@mon.gov.ua. Заявки приймаються до 18:00 31 березня 2018 року.

Попередній відбір учасників конкурсу триватиме до 25 квітня 2018 року. До 30-го квітня конкурсанти дізнаються про проходження до участі у другому турі – презентації стартап-проектів конкурсному журі.

Другий тур відбудеться 15-17 травня.