У 2018 році створять Українську асоціацію жінок-правоохоронців
mvs.gov.ua

У 2018 році створять Українську асоціацію жінок-правоохоронців

Навесні наступного року в нашій державі розпочне роботу Українська асоціація представниць правоохоронних органів України (УАППО). Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт МВС України.

Створення Асоціації анонсувала заступниця голови МВС з питань євроінтеграції Анастасія Дєєва у ході зустрічі з міністром закордонних справ Канади Христею Фріланд.

За словами Дєєвої, запуск УАППО повинен підвищити рівень обізнаності щодо гендерних питань у правоохоронній сфері, зокрема йдеться про необхідність рівних прав для чоловіків та жінок.

Заступниця очільник МВС додала, що в червні 2017 року у рамках канадського Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP) в Україні створили робочу групу, яка почала вивчати можливості створення Асоціації.

«Такі асоціації є платформою, де жінки-правоохоронці можуть розвивати свої лідерські навички, підтримувати одна одну, а також сприяти впровадженню гендерно-чутливих політик і практик у відповідних структурах. Початок діяльності Асоціації заплановано на весну 2018 року», – зауважила Дєєва.

Зазначається, що Українська асоціація представниць правоохоронних органів буде відкрита для жінок та чоловіків, які працюють в органах Нацполіції, Держприкордонслужбі, Нацгвардії та ДСНС.