У 2018 році українське мовлення на територію Криму здійсюватиметься з двох веж
flickr.com/jasonbrown2013

У 2018 році українське мовлення на територію Криму здійсюватиметься з двох веж

Мовлення українських телеканалів і радіостанцій на територію анексованого Криму в 2018 році здійснюватимуть з двох веж — Чонгарської і Чаплинської. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Facebook-сторінку члена Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергія Костинського.

Шоб сигнал пробивався на анексовану територію, буде збільшено висоту української вежі в Чаплинці Херсонської області з 92 до 133 метрів. Усі роботи планують виконати до середини 2018 року.

«Сигнал з Чаплинської вежі охопить Чаплинський, Каланчацький райони Херсонської області і Красноперекопський район АР Крим», – зазначив Костинський.

Він також заявив про плани «створити додатковий цифровий мультиплекс з метою організації потужного мовлення у напрямку Армянська і Красноперекопська перших 5 українських телеканалів».

Окрім того, за словами Костинського, державні органи України планують організувати аналогове мовлення двох українських телеканалів і до семи українських радіостанцій на анексованому півострів.