У Дніпрі побудують сучасний хірургічний корпус офтальмології
adm.dp.gov.ua

У Дніпрі побудують сучасний хірургічний корпус офтальмології

Нова установа дозволить проводити до 40 тисяч операцій щороку. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко на офіційному сайті Дніпропетровської ОДА.

Новий корпус матиме 8 поверхів. Його загальна площа складатиме майже 6 тисяч квадратних метрів.

Директор офтальмологічної лікарні у Дніпрі називає нову установу «клінікою майбутнього». По-сучасному тут устаткують приймальне відділення, відділення травми й реконструктивної хірургії, анестезіології та реанімації.

Операційний блок включатиме сім операційних, дві з яких – лазерні. Крім того, усі операційні обладнають унікальною системою вентиляції та стерилізації повітря. У новому корпусі будуть надавати допомогу  недоношеним немовлятам з вадами зору. Зараз таких дітей направляють на лікування до Києва.

Кошти на будівництво виділили з обласного бюджету.

«Розвиток медицини – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. Лікарні утеплюємо та ремонтуємо, оснащуємо новим обладнанням, будуємо медзаклади «з нуля». Цьогоріч в області оновлюємо 20 лікарень і більше 10 амбулаторій. Інвестуючи кошти у вітчизняну медицину, робимо її високотехнологічною», – зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

В хірургічному корпусі також облаштують аудиторії й конференц-зал на 225 місць, які підключать до єдиної комп’ютерної мережі лікарні. Це дозволить навчати студентів, інтернів і лікарів, проводити онлайн-трансляцію з операційних, сеанси телемедицини та міжнародні вебінари.