У Дніпрі помер військовий ЗСУ, який врятував доньку
unn.com.ua

У Дніпрі помер військовий ЗСУ, який врятував доньку

У Дніпропетровській обласній лікарні імені Мечникова помер військовий, який на Донбасі ціною власного життя врятував дочку. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на коментар головного лікаря Сергія Риженко у Facebook.

Лікар повідомив, що Ярослава одужує, її батько переніс безліч операцій, але врятувати його не вдалося.

«Микола, старший сержант, 48 років з Кіровоградської області. Дочка — Ярослава, санінструктор тієї ж частини. Раптовий артобстріл не залишав шансів. Микола своїм тілом накрив дочку. У нього важке осколкове поранення голови. У дочки — акубаротравма, струс. Міна вибухнула в трьох метрах від них. Доставлені 25 травня в Мечникова. Ярослава одужує. Батько переніс безліч операцій в Мечникова. Сьогодні вночі кращі реаніматологи на чолі з Ігорем Йовенко чотири години запускали його серце. Ще один Герой став жертвою, захищаючи майбутнє України і своєї сім’ї», — написав Риженко.

31 травня в цій же лікарні померло ще двоє військовослужбовців, які отримали поранення в Донбасі, повідомила радник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Тетяна Губа.

Лікарі не змогли врятувати бійця 24-ї бригади 47-річного Юрія Довганика, який був поранений осколком 22 травня. Через кульове поранення в голову, отримане 27 травня, помер боєць 92-ї бригади 34-річний Костянтин Гранів.

Збройний конфлікт на Донбасі триває з 2014 року після російської анексії Криму. За даними ООН, за час конфлікту загинули понад 10 тисяч осіб.