У Дніпрі презентували нову техніку для прибирання вулиць
dniprorada.gov.ua

У Дніпрі презентували нову техніку для прибирання вулиць

Сьогодні, 20 жовтня, у Дніпрі пройшла презентація нової комунальної автомобільної техніки для прибирання міських доріг. З цього року місто будуть прибирати силами комунальних служб, а не підрядника. Про це повідомляє прес-служба Дніпровської міської ради.

Міський голова Борис Філатов завуважив, що на даний момент Дніпро повністю готовий до зими. Він додав, що, починаючи з цього року, прибиранням доріг у місті займатимуться муніципальні служби, а не підрядники, як було раніше.

«У нашому розпорядженні є близько 20 таких автомобілів, з ними ми закриємо потреби правого берега. Можу сказати одне – подібного обладнання немає навіть у столиці. Це автомобілі, які купували за індивідуальним замовленням», – наголосив Філатов.

Заступник мера Михайло Лисенко під час презентації відзначив, що вартість придбаної техніки складає 63 млн гривень. Повідомляється, що обладнання будуть використовувати для прибирання міста впродовж усього року. Автомобілі обладнані солерозкидувачем і резервуарами з соляною рідиною.

«Уся техніка – європейського зразка, її ми вибирали на виставці. Це автомобілі марки Ford, проте на машинах встановлене обладнання й інших виробників», — розповів заступник міського голови.

Лисенко також додав, що загалом протягом 2017 року для міста було придбано вже 12 машин для прибирання. До кінця року планують закупити ще 10 одиниць малогабаритної техніки, які використовуватимуть для прибирання тротуарів.