У Дніпрі відкрили центр матері та дитини
president.gov.ua

У Дніпрі відкрили центр матері та дитини

Під час робочого візиту до Дніпропетровської області Президент взяв участь у відкритті реконструйованої будівлі педіатричного корпусу комунального закладу «Дніпропетровський спеціалізований клінічний медичний центр матері та дитини імені професора М.Ф.Руднєва» Дніпропетровської обласної ради. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу Глави держави.

За словами Президента, центр матері та дитини — спільний проект держави та регіону, певною мірою результат децентралізації.

На повну реконструкцію та переобладнання лікарні було виділено близько 85 мільйонів гривень.

Усе педіатричне відділення оснащене сучасною медичною технікою. Консультативно-діагностичне відділення для дітей обладнане кабінетами ультразвукової діагностики, медико-генетичного консультування.

«Все це допоможе виявляти захворювання на ранніх стадіях та вчасно попереджати ускладнення. Обладнання для телемедицини дозволить в онлайн-режимі проводити міжрегіональні та навіть міжнародні консультації», — підкреслив Глава держави.

Він додав, що у Дніпрі діятиме Центр раннього втручання для своєчасного виявлення та більш результативного лікування дітей.

Президент наголосив, що сучасне планування дозволить дітям знаходитися в одній палаті з батьками.